Hotel Villa Sonnenstrahl

ubytovanie Marianske Lazne
 

**** Hotel Villa Sonnenstrahl / ubytovanie Marianske Lazne

Hotel Marianske Lazne Villa Sonnenstrahl
Ubytovanie Mariánske Lázne :
Hotel Villa Sonnenstrahl je historická vila z roku 1910, ktorá bola v roku 2008 starostlivo zrekonštruovaná. Od roku 1997 funguje ako apartmánový hotel, ktorý sa nachádza asi 300 metrov od kolonády s liečivými prameňmi a "Spievajúcou fontánou". Hotel je prevádzkovaný česko-nemeckým manželským párom.

Hotel Villa Sonnenstrahl Mariánské Lázne ubytovanie :
Užite si pokojné prostredie hotela Villa Sonnestrahl, buďte obklopení romantickou záhradou s rybníkom, zeleňou a množstvom kvetov. Vychutnajte si raňajky s českými špecialitami, ktoré sa podávajú priamo do vášho apartmánu.

Mariánské Lázně Villa ubytovanie Hotel Sonnenstrahl :
Vyberte si jeden z luxusných apartmánov, ktoré sú zariadené v talianskom štýle. Tieto apartmány nie sú drahšie ako bežná dvojlôžková alebo jednolôžková izba. 210 cm dlhé postele vás pozývajú k odpočinku a uvoľneniu po krásnom dni strávenom v Mariánskych Lázňach. Apartmány sa skladajú z obývacej izby, spálne, zariadenej kuchyne, kúpeľne v bielej a zlatej farbe s bidetom a samostatné WC.

Villa Sonnenstrahl hotel Mariánské Lázne kúpeľné procedúry :
Doprajte si masáž, kúpeľné procedúry, pobyt v soľnej jaskyni alebo v bazéne. To všetko sa dá objednať v kúpeľnom dome Hviezda, ktorý sa nachádza 50 metrov od hotela Villa Sonnestrahl v Mariánskych Lázňach.

Mariánské Lázně ubytovanie Villa Sonnestrahl služby:
V hoteli je ochotný personál, ktorý hovorí po česky, anglicky i nemecky, je tu tiež možné pranie a žehlenie bielizne. Hotel má malé súkromné ​​parkovisko. K ďalším výhodám hotela Villa Sonnestrahl v Mariánskych Lázních patrí TV v niekoľkých jazykoch.

Fľaša vody je zahrnutá v cene ubytovania. K zapožičaniu DVD prehrávač. WiFi pripojenie na izbe zdarma. Trezor sa nachádza na izbe.

Dovolenka v kúpeloch Mariánské Lázne Villa Sonnenstrahl aktivity :
V idylickom prostredí Mariánských Lázní je možné prevádzkovať rôzne športové a rekreačné aktivity, ako pešiu turistiku, lezenie v korunách stromov v lanovom centre, lyžovanie (200 m od hotela), tenis alebo golf na jednom z najkrajších golfových ihrísk v Českej republike (vzdialenosť 1 km). Sú tu aj bežkové trasy a cesty vhodné pre cyklistiku (kolesá, elektrické bicykle s možnosťou zapožičania). Neďaleko hotela Villa Sonnestrahl Mariánské Lázne sa nachádza lesné kúpalisko.
Hotel Marianske Lazne Villa Sonnenstrahl - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Marianske Lazne Villa Sonnenstrahl - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Marianske Lazne Villa Sonnenstrahl - možnosť pripojenia na internetHotel Marianske Lazne Villa Sonnenstrahl - k dispozícii letná terasaHotel Marianske Lazne Villa Sonnenstrahl - akceptuje creditné karty VISAHotel Marianske Lazne Villa Sonnenstrahl - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Marianske Lazne Villa Sonnenstrahl - akceptuje creditné karty JCBHotel Marianske Lazne Villa Sonnenstrahl - Iybz sú vybavené televízoromHotel Marianske Lazne Villa Sonnenstrahl - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Marianske Lazne Villa Sonnenstrahl - Izby s vlastnou toaletouHotel Marianske Lazne Villa Sonnenstrahl - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: